Kabincell Ofis Çözümleri

Bağlantısız Bölüm Ekranları

Bağımsız bölüm ekranları ofis alanlarını kesmek ve görsel veya gürültü engelleme bölümü sağlamak için kullanılır. Ekranlar, yeterli destek sunan bir şekilde bağlanmadıkça, özel ekranlar genellikle özel ayaklarla desteklenir. Bağımsız bölümler ayrıca yazı tahtaları, camlı pencereler, pinnable yüzeyler ve elbette akustik yardım gibi birçok kullanışlı eklenti sunar. Bağımsız ofis ekranları, bölünmelerin sabit bir bölmeden farklı olarak konumlandırılmasını sağlayan modüler bir tasarıma sahiptir.

Masaüstü Ekranlar

Masaüstü bölümleri, her kullanıcının alanını tanımlamak ve ek gizlilik sunmak için çalışma yüzeyinin daha küçük alanlara bölünmesine izin verir. Masa ekranlarında, ses emilimi, monitörleri askıya almak için araç çubuğu rayları veya ışığın geçmesine izin vermek için aksesuarlar ve camlar gibi çeşitli ek seçenekler bulunur.

Mobil Ofis Ekranları

Tekerlekli platformlardaki mobil ekranlar, çalışma alanının talep üzerine uyarlanmasına olanak tanır. Mobil bölünmeler, kullanıcıların kısa dönemler için toplantı veya eğitim alanları oluşturmak için uzun bölünmeler oluşturmasına izin verir ve birlikte iç içe geçtiğinde saklamak için idealdir. Diğer ekranlarda olduğu gibi, mobil ofis bölmeleri, eğitim alanları veya geçici toplantı alanları için mükemmel bir çözüm olan TV’ler ve beyaz tahtalar da dahil olmak üzere farklı aksesuarları destekleyebilir.

Adil Mahallesi, Salihler Cad. No:29, 34935 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
Kabincell® ( Gizlilik Alanları) © 2018 Kabincell Ofis Akustiği - Telefon Görüşme Kabinleri - Gizlilik Alanları