Bağlantısız Seperatörler

Bağlantısız Bölümler

Bağımsız ofis ekranları, pratik ama basit çalışma alanı bölme çözümleri sunar. Tek ekranlar kolayca yerleştirilir ve gerektiğinde kullanılabilir. Serbest duran bölmeler, akustik işlem, asma aksesuarları için araç çubuğu rayları veya geçici toplantılar veya zihin haritalama oturumları için manyetik yazı tahtaları gibi çeşitli eklenti seçenekleriyle de mevcuttur.

Akustik Masa Ekranları

Döşemeli masa bölümleri, sesler kumaş yüzeyine çarptığında bazı gürültü emilimi sağlar. Özel akustik çalışma masası bölmeleri, sesin akustik köpüğün içine nüfuz etmesini sağlayan gözenekli bir kumaş içinde döşendiği için ses engelleme ve emme özelliklerinin artmasını sağlar. Bu özellikler yankılanma enerjisini azaltır ve sesi engeller. Akustik büro bölmeleri gürültülü bir ofis ortamında çözümün sadece bir parçasıdır; Daha fazla tavsiye için lütfen ekibiyle konuşun.

Ismarlama Ofis Ekranları

Birçok durumda, standart ofis ekranı boyutlarının ofis gereksinimlerine uyacak veya uygun olacak şekilde özel boyutlarda üretilmesi gerekir. Bu aslında çok normal bir istektir ve istek üzerine uygun bir ofis ekran aralığı belirlenebilir.

Diğer Seçenekler

Adil Mahallesi, Salihler Cad. No:29, 34935 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
Kabincell® ( Gizlilik Alanları) © 2018 Kabincell Ofis Akustiği - Telefon Görüşme Kabinleri - Gizlilik Alanları