Masaüstü Seperatörler

Masa Bölümleri

Danışma bölme ekranları çeşitli faydalara sahiptir ve çeşitli yüzeylerde mevcuttur. Masa masaüstüne iliştirir ve ofis masalarının bölümlerinin tanımlanmış alanlar yaratmasına izin verir, gizlilik ekleyin ve masa alanı sınırlı olduğunda kullanışlı takılabilir aksesuarlar sunun.

Akustik Masa Ekranları

Döşemeli masa bölümleri, sesler kumaş yüzeyine çarptığında bazı gürültü emilimi sağlar. Özel akustik çalışma masası bölmeleri, sesin akustik köpüğün içine nüfuz etmesini sağlayan gözenekli bir kumaş içinde döşendiği için ses engelleme ve emme özelliklerinin artmasını sağlar. Bu özellikler yankılanma enerjisini azaltır ve sesi engeller. Akustik büro bölmeleri gürültülü bir ofis ortamında çözümün sadece bir parçasıdır; Daha fazla tavsiye için lütfen ekibiyle konuşun.

Camlı Masa Ekranları

Sırlı masa bölüleri çeşitli renklerde mevcuttur ve ışığın süzülmesine izin verir. Sırlı masa ekranları bakmak harika ve birçok aralıklar çerçeveye inşa edilmiş bir araç çubuğu aksesuar ray sistemi içerebilir. Çalışma alanlarının akustik bir sorundan muzdarip olması durumunda camlı ofis ekranları akustik özellikler sunmaz ve önerilerde bulunulmalıdır.

Hareketli Masa Ekranları

Bölme ekranlarımızın birçoğu, özel masa destekleri kullanılarak ayarlanabilir, taşınabilir veya kaldırılabilir. Kullanıcının bir iş arkadaşıyla bir projeyi tartışmak veya hızlı bir toplantı düzenlemek istendiğinde bölmenin kaymasını sağlayan bir sürgülü masaüstü ofis ekranı da mevcuttur. Bu çalışma masası, masaüstünün altında bulunan ve bir kablo kanalı ile donatılmış özel bir ray desteği kullanır; mekan kullanımı.

Diğer Seçenekler

Adil Mahallesi, Salihler Cad. No:29, 34935 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
Kabincell® ( Gizlilik Alanları) © 2018 Kabincell Ofis Akustiği - Telefon Görüşme Kabinleri - Gizlilik Alanları