Akustik Oturma Alanları

Akustik Oturma Alanları

Akustik ofis mobilyaları çalışma alanına ilave ses emici yüzeyler katar ve iş veya toplantılar için bölünmeler ve daha sessiz alanlar yaratabilir. Akustik olarak döşenmiş yüksek sırtlı yumuşak oturma, bölme duvarları oluşturma ihtiyacını azaltır. Akustik gizlilik kanepeleri, toplantılar, küçük grup eğitimi, bir yerlerde çalışmak veya bir meslektaşınızla bir kahve kapmak için davetkar bir alandır.
Akustik oturma özel bir alev geciktirici ses emici köpük kullanır ve bu köpük, daha sonra seyahat sesinin örgüye girmesini ve köpük tarafından absorbe edilmesini sağlamak için bir Crib5 kumaşı ile döşenir. Deri ve vinil döşeme, kahve ve yiyecek dökülmelerini önlemeye yardımcı olmak için koparma alanları için koltuk döşemelerinde kullanılabilir, ancak bu da akustik özellikleri azaltacaktır.

Yararlı Alanlar Oluşturma

Akustik ofis mobilyaları ofis ortamında neredeyse her yere yerleştirilebilir ve iş gücüne yardımcı olmak için çoklu kullanımlara sahip olabilir. Akustik koltuklar ve gizlilik kanepeleri, ekip çalışması, toplantılar ve eğitim için daha büyük takım işbirliği alanları yaratmak için özel iş veya telefon görüşmeleri için ayrı ayrı konumlandırılabilir veya birlikte konumlandırılabilir ve birbirine bağlanabilir. Birçok kanepe serisi kabinleri oluşturan bağlantı duvarları içerir. Döşemeli duvarlar, video konferans veya sunumlar için yerleşik Akıllı TV’ye sahip olabilir. Ziyafet oturma gibi akustik kanepeler ayrılma tablasıyla koparma alanında da kullanılabilir.

Diğer Seçenekler

Adil Mahallesi, Salihler Cad. No:29, 34935 Sultanbeyli/İstanbul, Türkiye
Kabincell® ( Gizlilik Alanları) © 2018 Kabincell Ofis Akustiği - Telefon Görüşme Kabinleri - Gizlilik Alanları